Відомі випускники

Каргін Анатолій Олексійович

Декан фізико-технічного факультету Донецького національного університету, доктор технічних наук, академік Української технологічної академії, професор, завідувач кафедри комп’ютерних технологій. Заслужений працівник освіти. Заслужений професор ДонНУ. Отримав відзнаки Міністерства освіти і науки України — нагрудні знаки: «За наукові досягнення» та «Відмінник освіти України».

Русаков Володимир Федорович

Доктор фізико-математичних наук, академік Української технологічної академії, професор, завідувач кафедри загальної фізики та дидактики фізики. Заслужений професор ДонНУ. Міністерством освіти і науки України нагороджений нагрудними знаками «За наукові і освітні досягнення» і «Відмінник освіти України».

Левченко Георгій Георгійович

Український фізик, доктор фізико-математичних наук, член кореспондент НАН України, професор. Завідувач відділу фазових перетворень Донецького фізико-технічного інституту імені О.О. Галкіна НАНУ. Лауреат 2012 р. премії НАН України ім. Л.В. Шубникова.

Варюхін Віктор Миколайович

Український фізик, доктор фізико-математичних наук, член кореспондент НАН України, професор. Директор Донецького фізико-технічного інституту імені О.О. Галкіна НАНУ. Заслужений діяч науки і техніки України. Лауреат багатьох наукових премій України.

Чабаненко Віктор Васильович

Український фізик, доктор фізико-математичних наук. Головний науковий співробітник відділу фазових перетворень Донецького фізико-технічного інституту імені О.О. Галкіна НАНУ. Лауреат премії імені Б.І. Веркіна.

Лисянський Олександр Абрамович

Доктор фізико-математичних наук, професор, професор Нью-Йоркського університету, керівник фізичного департаменту наукових досліджень у галузі теорії локалізації, поширення світла у випадкових середовищах, фізики критичних явищ.

Лабунець Юрій Іванович

Провідний фахівець в компанії Microsoft, м. Редмонд, штат Вашингтон, США.

Парамонов Антон Іванович

Доцент кафедри комп’ютерних технологій. Тренер команди зі спортивного програмування, яка стала срібним призером Міжнародної Олімпіади з програмування м. Орландо, США, 2011 р.

Ступаков Олександр Володимирович

Кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник Інституту фізики, м. Прага, Чехія.