Вчена рада

Склад вченої ради фізико-технічного факультету:

Голова ради

Тимчук Олег Сергійович

к.т.н., доцент, в.о. декана фізико-технічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

2_Барыбин.jpgЗаступник голови ради

Барибін Олексій Ігорович

к.т.н., завідувач кафедри радіофізики та кібербезпеки Донецького національного університету імені Василя Стуса.

4_Мацецка.jpgСекретар ради

Мацецка Наталія Артурівна

Заступник декана з виховної та соціальної роботи, старший викладач кафедри комп’ютерних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Фурса Світлана Євгенівна

к.т.н., доцент, заступник декана з наукової роботи, доцент кафедри радіофізики та кібербезпеки Донецького національного університету імені Василя Стуса.

9_Ткаченко.pngТкаченко Віра Сергіївна

к.ф.-м.н., доцент, заступник декана з навчально-методичної роботи, доцент кафедри загальної фізики і дидактики фізики Донецького національного університету імені Василя Стуса.

5_Русаков.pngРусаков Володимир Федорович

д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри загальної фізики і дидактики фізики Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Меркулова Катерина Володимирівна

к.т.н., доцент, в.о. завідувача кафедри комп’ютерних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса.

8_Украинец.pngІсаєнкова Ірина Володимирівна

Бондаренко Ганна Михайлівна

завідувач навчально-наукової лабораторії схемотехніки кафедри радіофізики та кібербезпеки Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Гладка Софія Ігорівна

голова студентської ради факультету, студентка 3-го курсу СО «Бакалавр», спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

Насадюк Віталій Михайлович

студент 3-го курсу СО «Бакалавр», спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

Талаш Владислав Геннадійович

студент 2-го курсу СО «Бакалавр», спеціальність «Комп’ютерні науки».