Обрати сторінку

Кафедра радіофізики та кібербезпеки

Факультет інформаційних і прикладних технологій

Кафедра радіофізики та кібербезпеки

Кафедра здійснює підготовку фахівців, які є компетентними в галузях кібербезпеки та технологій інтернету речей.

Випускники кафедри за спеціальністю 125 Кібербезпека отримують підготовку з програмного захисту інформації, управління інформаційною безпекою та технічного захист інформації.

Випускники кафедри за спеціальністю 105 Прикладна фізика та наноматеріали (Технології інтернету речей) отримують фундаментальну підготовку із фізики та сучасної електроніки із практичними знаннями з комп’ютерних технологій (основи програмування, веб-програмування, бази даних, data science, тощо).

Місія кафедри – гідно нести смолоскип природничих та технічних наук.

Бачення (візія) – кафедра, це осередок університетської академічної науки та освіти, яка є найближчою до бакалавра, магістра чи аспіранта.

Перспективні напрями (завдання) розвитку кафедри в контексті реалізації стратегічних пріоритетів розвитку Університету та перспективного плану розвитку факультету є:

  1. Гнучкі практико-орієнтовані освітні програми фізико-технічного спрямування, зміст яких відповідає запитам суспільства.
  2. Виконання наукових досліджень та практичних розробок.
  3. Просування бренду кафедри та університету за рахунок профорієнтаційної роботи.

Історія кафедри

Кафедра радіофізики та кібербезпеки поєднує освітні та наукові традиції двох кафедр, які після переміщення Донецького національного університету імені Василя Стуса до м. Вінниця об’єднали свої зусилля на збереженні та підвищенні якості підготовки фахівців

Це кафедри радіофізики та фізики нерівноважних процесів, метрології та екології ім. І.Л. Повха.
Викладачі та співробітники кафедр з моменту їхнього створення успішно поєднували навчальний процес та наукову роботу.

Освітні програми

Спеціальність 125 «Кібербезпека»

Освітня програма «Кібербезпека» (СО «Бакалавр»)

Спеціальність 105 «Прикладна фізика та наноматеріали»

Освітня програма «Технології інтернету речей» (СО «Магістр»)

Поєднує в собі фундаментальну підготовку із фізики та сучасної електроніки із практичними знаннями з комп’ютерних технологій (основи програмування, веб-програмування, бази даних, data science, тощо) таким чином, що випускники програми можуть працювати в широкому колі областей.