Конкурсні пропозиції та предмети

Правом на вступ до магістратури користуються особи, які успішно завершили навчання за програмами бакалавр або спеціаліст, склали необхідні іспити й пройшли за конкурсом.

Максимальна кількість магістрантів, які можуть бути прийняті за спеціальностями певної кафедри, визначається розміром «квоти» на магістерську підготовку. Спеціалісти, які бажають продовжити освіту в магістратурі, зможуть це зробити тільки на платній основі, бо для них магістратура вважається отриманням другої вищої освіти.

Галузь знань Спеціальність / Спеціалізація Освітня програма Вступ за іншою спеціальністю Ліцензовані обсяги Нормативні терміни навчання Споріднені спеціальності Вступні випробування Мінімальний бал
Код Назва Код Назва Денна форма навчання Заочна форма навчання Денна форма навчання Заочна форма навчання Шифр Назва
ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
10 Природничі науки 105 Прикладна фізика та наноматеріали Технології інтернету речей Ні 15 1р. 4м. 6.040204 Прикладна фізика Фаховий іспит