Працевлаштування

Працевлаштування

Фізико-технічний факультет Донецького національного університету був і залишається сьогодні провідним навчальним та науково-дослідним центром України в галузі високих технологій, що базуються на досягненнях сучасної фізики і комп’ютерних наук.

На трьох кафедрах факультету можна отримати класичну фундаментальну освіту і вести наукові дослідження з сучасних напрямків відповідних освітніх програм.

Кафедра комп’ютерних технологій

Випускники кафедри можуть працювати в:

  • IT-компаніях і web-студіях;
  • науково-дослідних центрах;
  • приватних та державних закладах й установах, які мають у своїй структурі обчислювальні центри;
  • видавництвах та рекламних агентствах.

Випускники кафедри можуть займати наступні первинні посади: Software Architect, Software Developer, Front End / Back End Developer, Project Manager, Application Engineer, QA Engineer, QA Automation Engineer, Data Scientist, Machine Learning Engineer.

Кафедра загальної фізики і дидактики фізики

Випускники кафедри загальної фізики і дидактики фізики здатні виконувати професійну роботу за кодами ДК 003-10: 21 – Професіонали в галузі фізичних, математичних та технічних наук, 211 – Професіонали в галузі фізики, астрономії, метеорології та хімії, 2111 – Професіонали в галузі фізики та астрономії, 2111.1 – Наукові співробітники (фізика), 2111.2 – Фізики та астрономи.

Можуть займати первинні посади: фізик-інженер, молодший науковий співробітник (фізика), науковий співробітник (фізика), науковий співробітник-консультант (фізика), викладач-стажист, асистент.

Кафедра радіофізики та кібербезпеки

Випускники кафедри можуть працювати в:

  • IT-компаніях;
  • банківських установах;
  • силових структурах;
  • приватних та державних закладах та установах, які мають в своїй структурі штатну одиницю або відділи безпеки;
  • науково-дослідних центрах.

Випускники кафедри можуть обіймати наступні посади: фахівець з інформаційної безпеки, системний адміністратор, адміністратор системи захисту інформації, адміністратор веб-серверів, системний аналітик, аналітик з розслідування комп’ютерних злочинів, аналітик з комп’ютерних комунікацій, менеджер інформаційної безпеки, консультант з інформаційної безпеки, розробник електронних та електротехнічних приладів, розробник промислових та побутових мереж зв’язку для побудови Інтернету речей, адміністратор мереж промислових систем Інтернету речей.